Do finále s jednou prohrou z vedoucí pozice!!!

V sobotu výhra s Plzní,v neděli se Sokolem Pražským.

[14.02.2005 13:49:31, Petr Rosenberger]

B. A. SPARTA – LOKO CEPHA PLZEŇ

110 : 40 (32:13, 59:21, 85:30)

STŘELCI : Kudláček 22(4), Rosenberger 21, M. Burian 16, Polák 11(1), Zajíček 9(3), Pešek 8, Urban 7, Palas 4, Berka 4, Ježek 4, Zvolský 2, Šimek 2.

trojky 8 : 2, fauly 19 : 12, šestky 21/12 : 18/6, rozhodčí Pilný, Popek

B. A. SPARTA – SOKOL PRAŽSKÝ

84 : 77 (25:20, 43:50, 65:66)

STŘELCI : Kudláček 26(4), Rosenberger 17, Zvolský 12, M. Burian 8, Zajíček 6(2), Ježek 4, Pešek 4, Urban 4, Polák 3, Šimek 0.

trojky 6 : 4, fauly 24 : 27, šestky 30/18 : 32/21, rozhodčí Popek, Pilný

Po týdnu jarních prázdnin se družstvo starších žáků sešlo v pátek před víkendem na prvním tréninku. Proto sobotní zápas byl přípravou na nedělní důležité utkání se Sokolem Pražským.

Důležitost zápasu spočívala v tom,že družstvo, které prohraje si ponese porážku do finálové skupiny.

Po sobotním utkání v tréninkovém tempu,kdy dostala příležitost „celá lavička“ proti nám nastoupil soupeř,který se rozhodl nám nic nedarovat.Od počátku působil bojovnějším dojmem s větší rozehraností.My jsme se jen pomalu dostávali do tempa,utkání jsme však měli pod kontrolou.Ve druhé čtvrtině nás sokolíci trochu pozlobili,když ji vyhráli o 12 bodů.Což byl pro domácí hráče signál k tomu,že je nutné zabojovat.

V deváté minutě poslední čtvrtiny za stavu 77:77,byl faulován Kuba Kudláček při tříbodovém pokusu a proměnil ze tří trestných hodů dva.Od tohoto okamžiku jsme už soupeři nic nedovolili a nadělili jsme mu ještě jednu „trojku“a v samotném závěru ještě dva trestné hody.

Je nutné říci,že utkání to bylo jedno z velmi kvalitních,které jen potvrzuje postavení obou družstev v tabulce.O to více se musíme těšit na finálovou skupinu,která začíná za čtrnáct dnů a my přivítáme na svém hřišti soupeře z Opavy a Snakes Ostrava.

Kontakt: rosenberger.petr@quick.cz