BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2004-5
 Dívky (1990)   
starší žákyně
 Dívky (1991)   
mladší žákyně
 Dívky (1992)   
starší minižákyně
 Chlapci (1990)   
starší žáci

Basketbalová akademie Sparta (chlapci, ročník 1990)


V Brně nebyla každý den neděle

Po nedělních vítězstvích mladší žákyně BA Sparta získaly na Mistrovství republiky v Brně bronzové medaile, starší žáci si přivezli stříbro.

[09.05.2005 10:21:00, Jiri Nemec]

V Brně vyhrávala BA Sparta jen v neděli, to ji však stačilo na zisk dvou medailí. Konec sezóny nezastihl naše družstva v nejlepší formě, nicméně výsledek zúročil celoroční práci obou družstev a odpovídá pozici po dlouhodobé části soutěže. Škoda jen, že naše dívky nevyužily slabší výkony domácího Brna. O našich možnostech vypovídá i fakt, že z osmi zúčastněných družstev měla jen tři družstva aktivní skore a naše dívky byly mezi nimi.

Stínem celého Mistrovství byla úroveň pořadatelů, slavnostní zahájení připomínalo parodii. Na výkonech rozhodčích bylo pozitivní to, že občas pískali fouly, negativem ale bylo, že jen občas. Překvapivě však rozhodčím dělalo největší potíže posuzování pravidel o krocích a míčů v zámezí v důsledku nedostatečného pohybu po hřisti. Unikátem bylo (nevídaným ani v okresním přeboru), že rozhodčí v klíčovém utkání o bronzové medaile nechali střílet trestné hody s obráceným postavením doskakujících hráček na obou stranách vymezeného území.


[13.05.2005 23:25:11, Petra Kubusová]
No jo kluci meli stesti...kdyby nas takovy stesti potkalo taky minulej rok tak sme nejmin druhy...ale byli jsme 3....no jo blbi pravidla


Kontakt: rosenberger.petr@quick.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6