BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2003-4
 Dívky (1989)   
starší žákyně
 Dívky (1990)   
mladší žákyně
 Dívky (1991)   
starší minižákyně
 Chlapci (1990)   
mladší žáci

Basketbalová akademie Sparta


Úspěšný výlet do Krušných hor

BCM Sokolov : BA Sparta 60:104, Tatran Kraslice : BA Sparta 69:108

[18.11.2003 14:08:41, J Němec]

O tomto svátečním weekendu absolvovalo družstvo mladších žákyň úspěšný výlet do Sokolova a Kraslic. Některé hráčky to s tím výletem vzaly vážněji a tři z nich se při utkání v Kraslicích na hřišti ohřívaly kratší dobu než trenér chtěl. Rekordního času v letošní sezóně docílila Jana, která se vyfoulovala (resp. byla vyfoulována) po sedmi minutách hry. Hru celého teamu je možno hodnotit jako velmi úspěšnou a tomu odpovídá i číselný výsledek (dvakrát stovka). Průběh zápasů byl však poměrně vyrovnaný, oba soupeři byli především úspěšní v nájezdech jeden proti jednomu i v kombinační hře.

Na naší straně je třeba ocenit zejména bojovnost a nasazení (v Kraslicích často i za cenu některých zbytečných foulů). Začalo se blýskat na lepší časy v kombinační hře - některé akce založené na postupném útoku zakončované podkošovými hráčkami byly velmi pohledné. Zlepšila se i střelba ze střední vzdálenosti (Andrea) a střelba šestek (stoprocentní Petra, úspěšná Verča a další). Velmi dobře vyšel trenérský záměr při střídáních, kdy se dařilo udržet celý team v tempu při zapojení všech hráček. Pozoruhodný byl zejména zápas se Sokolovem, kdy osm a více bodů dalo devět hráček.

Úspěšná byla také podpora rodičů, kteří se nakonec neztratili ani v bouřlivém prostředí v Kraslicích (kde je znát rozvinutá výroba hudebních nástrojů), ani v odpoledních, večerních a nočních hodinách v Sokolově (i když došlo k dílčím pokusům o zabloudění) a ani při zpáteční cestě přes hřebeny Krušných hor.

Z ostatních weekendových zápasů je zajímavé poměrně vysoké vítězství Nuslí v Mostě a domácí prohra Kralup se Strakonicemi. V tabulce se rýsuje silná trojka pražských teamů (Slovanka, BA Sparta a Sokol Nusle). V boji o čtvrté postupové místo je zatím nejúspěšnější Most (přístí kolo ale hraje v Praze).


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6