BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2004-5
 Dívky (1990)   
starší žákyně
 Dívky (1991)   
mladší žákyně
 Dívky (1992)   
starší minižákyně
 Chlapci (1990)   
starší žáci

Basketbalová akademie Sparta


Kdy si vyzvednou mladší žákyně trošičku štěstíčka?

Pěkné výkony v lize mladších žákyň - prohra se Slovankou po dvojím prodloužení a vrácení porážky i s úroky Pelhřimovu

[14.02.2005 23:54:22, Jiri Nemec]

V sobotním zápase proti Slovance i navzdory tréninkovému výpadku o jarních prázdninách podaly naše mladší žákyně jeden z nejlepších letošních výkonů. Hrály se Slovankou velmi vyrovnaný zápas, kde v závěru hracího času i obou prodloužení chyběla ona příslovečná trošička štěstí k úspěšnému dotažení zápasu. Snad si odpovídající dávku štěstí vyzvednou v některém důležitějším zápase (nejlépe v závěrečném turnaji čtyř družstev o titul :-). V zápase byla naše děvčata lepší ve hře pod košem. O utkání nakonec rozhodly naše horší šestky, více zbytečných faulů a zbytečných ztrát míče na naší straně.

Průběh nedělního zápasu byl klidnější, o naší výhře o více bodů než jsme prohráli v Pelhřimově se ale rozhodnlo až v závěru utkání.

Do skupiny o první až osmé místo postoupily bez porážky družstva Slovanky a Brna. Družstvo Ostravy má dvě porážky a my tři porážky. V horší polovině je Sokolov se čtyřmi porážkami, Příbor, Havířov a Pelhřimov mají po pěti porážkách. Naše zápasy začínají těžkým zájezdem do Brna a Příboru o weekendu 22-23.února.


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6