BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2005-6
 Dívky (1992)   
mladší žákyně
    Chlapci (1992)   
mladší žáci
 Dívky (1991)   
starší žákyně
    Chlapci (1991)   
starší žáci

Basketbalová akademie Sparta


Těžce vydřené vítěství se Sokolovem, pohoda s Kraslicemi

V lize starších žákyň je BA Sparta stále bez porážky

[12.12.2005 16:49:49, Jiri Nemec]

Do sobotního zápasu nastoupilo družstvo silně zdravotně zdecimované (tj.zdravá a plná síly byla každá desátá hráčka), což se projevilo malátným výkonem v útoku a špatnou obranou v prvních třech čtvrtinách zápasu. Naštěstí se obrana zlepšila, soupeř neměl v útoku co hrát a když se probudily naše hráčky i v útoku, bylo o vítězství 72:64 rozhodnuto i bez velkých nervů v závěru.

V nedělním utkání s Kraslicemi dostaly příležitost si zahrát všechny hráčky, fyzická převaha nad mladšími hráčkami Kraslic se přeměnila ve vítězství 104:42, v nižších věkových kategoriích však toto družstvo Kraslic bude určitě představovat hodně tvrdý oříšek.

V ostatních zápasech naší skupiny nedošlo k žádnému překvapení, o čtvtém postupujícím pravděpodobně rozhodne utkání Kraslic v Liberci. Ve východní skupině je situace naopak velmi nejasná, k jasným postupujícím (Ostrava, Gambrinus Brno) může kromě posledního Žďáru (bez vítězství) patřit kdokoliv ze zbývajících družstev (IVes Brno, Pelhřimov, Hradec Králové či Přerov).


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6