BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2005-6
 Dívky (1992)   
mladší žákyně
    Chlapci (1992)   
mladší žáci
 Dívky (1991)   
starší žákyně
    Chlapci (1991)   
starší žáci

Basketbalová akademie Sparta


I na apríla pokračovaly starší žákyně BA v úspešně rozhrané sérii

Pelhřimov - BA Sparta 53:99, Gambrinus Brno - BA Sparta 51:60

[04.04.2006 09:28:39, Jiri Nemec]

Pěkné počasí v sobotu předznamenalo úspěšný výlet na Moravu. Před zápasem bylo možno se psychicky uvolnit vycházkou po Pelhřimově (viz fotogalerie), takže zápas probíhal v maximální pohodě s rovnoměrně narůstajícím rozdílem ve skóre v náš prospěch, přičemž příložitost dostala celá lavička. Nervózní byl již tradičně jen trenér Pelhřimova.

Nedělní zápas na Žabinách s výjimkou úvodních minut jsme vždy mírně vedli, nicméně naše zbytečné chyby udržely dramatičnost zápasu až do posledních vteřin.

V sobotu dobře střílela Míša Muchová, v neděli střelecky vynikla Denisa Bezpalcová a celý weekend jistila vyrovnaným zkušeně-bojovným výkonem Jana Němcová. Pokud se hráčky (a obecněji nejen hráčky) poučí, jak ovládnout svoje nervy a nehrozit vývoj zápasu, potom i nedělní technická chyba Míši (po přísně odpískaném útočném faulu při běžné cloně při vyhazování) v napínavé koncovce zápasu bude do budoucna přínosem.

Z ostatních výsledků je důležité dvojí vítězství Ostravy (se Slovankou a Sokolovem). Tím pádem je již zřejmé, že pořadatelství závěrečného turnaje Final Four zůstane v Praze a že se ho zúčastní spolu s námi i Slovanka (pokud v posledním dvoukole alespoň jednou vyhrajeme, potom ho budeme pořádat my). Pokud Sokolov neprohraje s družstvem Gambrinus Brno doma o více jak 17 bodů, tak postoupí spolu s Ostravou i Sokolov (za předpokladu, že nedojde k žádným dalším překvapujícím výsledkům). Je proto jasné, že si prohrou s námi Gambrinus výrazně zkomplikoval postupové naděje.


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6