BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2004-5
 Dívky (1990)   
starší žákyně
 Dívky (1991)   
mladší žákyně
 Dívky (1992)   
starší minižákyně
 Chlapci (1990)   
starší žáci

Basketbalová akademie Sparta (dívky, ročník 1990)


Boj o postup mezi lepší osmičku v lize starších žákyň se přiostřuje, naštěstí ne na náš účet

BA Sparta - Hradec Králové 77:54, BA Sparta - Trutnov 82:54

[24.01.2005 12:19:11, Jiri Nemec]

Pro nás velmi důležitý zápas se Sokolem Hradec Králové měl naštěstí vcelku poklidný průběh s postupně narůstajícím skore. Vyvarovali jsme se slabších chvilek, které v první polovině soutěže podstatně zdramatizovaly zápas v Hradci a byly pro nás osudné v zápase s Přerovem. Podobně jako v minulém kole v zápasech se Žďárem nám úspěch přineslo vysoké nasazení, kdy se dařilo efektivním střídáním udržet soupeře pod velkým tlakem a dobrá obrana, která nedovolila velmi kvalitním hráčkám ze základní pětky Hradce se výrazněji prosadit. Z našeho teamu je třeba pochválit zejména Báru Němcovou a obě Verči, ostatní hráčky střídaly dobré momenty se slabšími, což však po doplnění příslušnou dávkou bojovnosti nebylo příliš na závadu.

Podobně lze charakterizovat i nedělní zápas s Trutnovem, kdy větší příležitost dostala celá lavička, což však neznamenalo výraznější zpomalení nárustu skore v náš prospěch.

Situaci ve skupině B zdramatizovala nedělní porážka Hradce ve Žďáru nad Sázavou, na které se určitě podpsalo i náročné noční cestování Hradce do Žďáru. O postupových místech se proto bude rozhodovat zejména v Příboru, který hraje všechna zbývající utkání v domácím prostředí. Ve skupině A byla překvapující porážka Sokolova ve Strakonicích (77:57) a výše vítězství Slovanky v Mostě (118:52), postupová sitace se však příliš nemění.


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6