BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2004-5
 Dívky (1990)   
starší žákyně
 Dívky (1991)   
mladší žákyně
 Dívky (1992)   
starší minižákyně
 Chlapci (1990)   
starší žáci

Basketbalová akademie Sparta (dívky, ročník 1990)


Poklidný zájezd na severozápad Čech

Liga starších žákyň: Kraslice - BA Sparta 72:87, Sokolov - BA Sparta 53:81

[21.03.2005 12:48:13, Jiri Nemec]

Zájezd našeho družstva do Krušných hor naštěstí neznamenal pro nás žádné krušné chvíle. Pohlednější hru přinesl sobotní zápas v Kraslicích, kdy zejména první poločas znamenal ještě otevřené šance pro obě strany. V sobotu za nás trojky střílela jen Bára Němcová (tři úspěchy), soupeř dal pět trojek. V neděli trojku za nás zanamenaly již čtyři hráčky (Bára, obě Verči a Eliška). Proti Kraslicím se pod oběma koši prosazovala Jana, příkladně bojovala Verča Motlová a Eliška. Za zmínku také stojí weekendová osobní přítažlivost Báry Němcové, která tak přitáhla k sobě hodně soupeřových přihrávek. Možná je však také druhá teorie, že dovede nejlépe odhadnout, kdy a kam vyrazit pro míč?

V neděli v Sokolově rozdíl ve skore narostl poměrně rychle v náš prospěch (po rozpačitém začátku). Na hřišti se potom objevily různé netradiční sestavy (např. pětka nejmladších či nejmenších hráček), výraznější změna v rozdílu skore z toho však nevyplynula.

Z ostatních zápasů měl smůlu Most, který v sobotu prohrál po prodloužení s Přerovem a v neděli o bod se Žďárem. Do závěrečných bojů o titul pravděpodobně s námi postoupí Přerov a Hradec Králové. Slovanku ještě čekají čtyři těžké zápasy, hodně napoví utkání ve Žďáru v příštím kole - prohra by postupové šance Slovanky dosti zkomplikovala ve prospěch Žďáru.


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6