BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2003-4
 Dívky (1989)   
starší žákyně
 Dívky (1990)   
mladší žákyně
 Dívky (1991)   
starší minižákyně
 Chlapci (1990)   
mladší žáci

Basketbalová akademie Sparta (dívky, ročník 1991)


Algida vánoční turnaj 2003 v basketbale žaček

Finále kategorie mladších žákyň: BA Sparta - Basket Slovanka 117:59

[04.01.2004 12:43:49, J Němec]

Fotografie ze zápasů mladších žákyň i starších minižákyň BA Sparta jsou v sekci FOTOGALERIE. Podrobnější informace o všech zápasech i o celém turnaji budou zveřejněny na WWW stránkách Pražského basketbalového svazu.

Zde se budeme více věnovat finále mladších žákyň, kde ve finálovém utkání vznikl výsledek, který se zejména svoji číselnou hodnotou nerodí každý den. Sestavy obou družstev nebyly na obou stranách zcela úplné u podkošových hráček.Utkání předcházelo finále starších minižákyň (v tomto utkání s vyjímkou první čtvrtiny měla zjevnou převahu Slovanka), přičemž v obou zápasech hrály na straně BA tři hráčky, u Slovanky osm hráček. Zřejmě z tohoto důvodu Slovance v druhé polovině zápasu docházely síly a rozjetý rychlík (výstižnější je možná srovnání s rozjetým buldozerem) BA Sparty nedokázala zastavit. Za předvedený výkon v průběhu celého turnaje je možno pochválit všechny hráčky, ve finále lze vyzvednout obranářky Andreu, Markétu a Katku Příhodovou a zlepšení Jiřky v obraně. Za zmínku stojí rovněž Jiřčiných 46 bodů v utkání proti Kralupům.

Do All Stars teamu turnaje byly z družstva BA Sparta zařazeny Petra Kubusová a Jana Němcová, Petra byla současně vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje.


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6