BA SPARTA
 Home Page   
sezóna 2004-5
 Dívky (1990)   
starší žákyně
 Dívky (1991)   
mladší žákyně
 Dívky (1992)   
starší minižákyně
 Chlapci (1990)   
starší žáci

Basketbalová akademie Sparta (dívky, ročník 1991)


Kdy si vyzvednou mladší žákyně trošičku štěstíčka?

Pěkné výkony v lize mladších žákyň - prohra se Slovankou po dvojím prodloužení a vrácení porážky i s úroky Pelhřimovu

[14.02.2005 23:54:22, Jiri Nemec]

V sobotním zápase proti Slovance i navzdory tréninkovému výpadku o jarních prázdninách podaly naše mladší žákyně jeden z nejlepších letošních výkonů. Hrály se Slovankou velmi vyrovnaný zápas, kde v závěru hracího času i obou prodloužení chyběla ona příslovečná trošička štěstí k úspěšnému dotažení zápasu. Snad si odpovídající dávku štěstí vyzvednou v některém důležitějším zápase (nejlépe v závěrečném turnaji čtyř družstev o titul :-). V zápase byla naše děvčata lepší ve hře pod košem. O utkání nakonec rozhodly naše horší šestky, více zbytečných faulů a zbytečných ztrát míče na naší straně.

Průběh nedělního zápasu byl klidnější, o naší výhře o více bodů než jsme prohráli v Pelhřimově se ale rozhodnlo až v závěru utkání.

Do skupiny o první až osmé místo postoupily bez porážky družstva Slovanky a Brna. Družstvo Ostravy má dvě porážky a my tři porážky. V horší polovině je Sokolov se čtyřmi porážkami, Příbor, Havířov a Pelhřimov mají po pěti porážkách. Naše zápasy začínají těžkým zájezdem do Brna a Příboru o weekendu 22-23.února.


Kontakt: basparta@atlas.cz

BA SPARTA

ROTATING BASKET BALL

Aktuality

Soupiska

Fotogalerie

IntraWeb

Výsledky

Žebříčky

Registrace

Odkazy

Kde?

Ankety

sezóna 2003-4

sezóna 2004-5

sezóna 2005-6